Collection: Energy
-
Astrophyllite from Russia
- Regular price
- from $32.00
- Sale price
- from $32.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Gorgeous Citrine Towers
- Regular price
- from $17.00
- Sale price
- from $17.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Amethyst Pendulum from Brazil
- Regular price
- from $16.00
- Sale price
- from $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mini Stars of Garnet and Arfvedonite
- Regular price
- from $7.00
- Sale price
- from $7.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Golden Healer Towers
- Regular price
- from $87.00
- Sale price
- from $87.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Carnelian Mini Jellybean Tumbles
- Regular price
- from $3.00
- Sale price
- from $3.00
- Regular price
-
$4.00 - Unit price
- per
Sold out -
Lavender Fluorite Towers
- Regular price
- from $36.00
- Sale price
- from $36.00
- Regular price
-
$52.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mini High Grade Sunstone Sphere
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Carnelian Eggs for Creativity, Confidence and Fertility
- Regular price
- from $24.00
- Sale price
- from $24.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Red Coral Ring with Dainty Gold Filled Band
- Regular price
- $79.00
- Sale price
- $79.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Polished Fire Quartz Palmstones
- Regular price
- from $27.00
- Sale price
- from $27.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Red and Yellow Hematoid Spheres from Brazil - Golden Healer mixed Fire Quartz
- Regular price
- from $32.00
- Sale price
- from $32.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Golden Healer Pocket Angels
- Regular price
- $13.00
- Sale price
- $13.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Carnelian with Druzy Sphere
- Regular price
- from $37.00
- Sale price
- from $37.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Citrine Diamond Carving
- Regular price
- $124.00
- Sale price
- $124.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 2
- Next page